September 26, 2016

НАША КОМПАНІЯ

За кожною процвітаючою компанією стоять десятки невдач і успіхів, сотні і сотні годин напруженої та результативної праці, численних проектів різного масштабу і значущості.

Досвід


Компанія ІТ Крон почала свою діяльність як об’єднання висококваліфікованих і досвідчених програмістів, котрі входять до числа найкращих фахівців в різних галузях IT. Вони працюють над мобільними додатками і веб-розробками, розробкою програмного забезпечення на замовлення, автоматизацією тощо. Більш як 200 задоволених клієнтів можуть підтвердити високу якість їх успішно завершених проектів. Ми розвинули наші навички і отримали цінний досвід в галузі ІТ. Ми працюємо з нашими клієнтами з усього світу протягом 5 років, і ми завжди можемо задовольнити їхні очікування.

Розробка


Компанія ІТ Крон пишається своїми надбаннями та традиціями, які дозволяють нам легко адаптуватися до постійно мінливої ситуації на ринку і впровадження нових технологій. Коли додатки стали складнішими і клієнти почали питати про бази даних, системи управління контентом і веб-портали, компанія почала пропонувати веб-додатки створені за допомогою найсучасніших технологій. В ідеалі ви бажаєте співпрацювати з ІТ-компанією, яка розуміє ваші потреби і реалізує ІТ-рішення для потреб вашого бізнесу.

Мета


Наша мета – сфокусувати увагу на виконанні замовлення у чіткій відповідності до запиту клієнта. По-перше, системи повинні бути введені в дію. По-друге, клієнт обов’язково отримує інструкцію про те, як програма працює. Коли ці дві складові працюють разом, весь IT-досвід стає гармонійним. Це те, що ІТ-компанія повинна запропонувати замовнику. Це те, що ми пропонуємо Вам.

Ми не боїмося труднощів, навпаки, вони бояться нас, тому що ми здатні з ними впоратися з великим ентузіазмом. Ми віддаємо собі звіт про те, чого ми прагнемо, і як ми можемо досягти цього. Послуги та програмні рішення компанії ІТ Крон створюються для забезпечення істотного значимого для клієнтів програмного забезпечення, незалежно від їх розміру та складності.