September 30, 2016

ХОСТИНГ

Наш дата-центр пропонує широкий спектр підключення і супутніх послуг. Це унікальні продукти, знання, досвід і віддана справі команда інженерів підтримки. Робота нашого центру обслуговування дає Вам широкий спектр послуг преміум-класу.

hosting

 

Нове покоління хостингу

Наш хостинг відрізняється у всьому. Забудьте про всі стандарти. З нами Ви отримаєте надійні послуги і якісну технічну підтримку!

Підтримка MySQL та PHP

Отримайте повний доступ до MySQL і PHP. На відміну від інших безкоштовних хостингів, Ви будете використовувати останні версії MySQL і PHP.

Без банерів та реклами

Ми не будемо додавати спливаючі вікна, нав’язливі банери або текстові посилання. На Вашому сайті ніколи не з’явиться нашої реклами.

Авто установка скриптів

Кілька натискань і установка WordPress, Joomla, форумів і багато іншого завершена. Немає нічого простішого створення повністю функціональних і професійних сайтів протягом декількох хвилин!

Простий онлайн Сайт Білдер

Тепер у Вас є можливість створювати сайти в короткі терміни. Навіть недосвідчені користувачі зможуть зробити сайт використовуючи Сайт Білдер! Вибирайте один зі ста шаблонів – і сайт готовий.