БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ HY ВІДСТЕЖУЮТЬ ВАШ СТАН ПІД ЧАС ТРЕНУВАНЬ

vePhIfWnmuxZggMEdRVQdBiIwpcYНа ринку навушників з’явилося чимало цікавих новинок. Бездротові гаджети розробляють кожен раз з новими і покращеними властивостями, з функціями які підвищують природний слух. Британський стартап збирається випустити бездротові навушники HY, які будуть комбінувати в собі всі можливі поліпшені властивості і функції. В даний час проходить збір коштів на Kickstarter.

Особливість навушників HY полягає в унікальній конструкції, яка представляє собою електронний блок в мініатюрному пластиковому корпусі, який встановлюється за вухом. Через вушну раковину перекидається невеликий провідник, який встановлюється в слуховому проході. На ньому встановлено динамік для високих і середніх частот, а також два п’єзодинаміка, які відповідальні за створення низьких частот. Останні передаються безпосередньо через кістки черепа, забезпечуючи кісткову провідність. Таким чином, в передачі звуку бере участь відразу два механізми, тому навушники підійдуть навіть людям з кондуктивним порушенням слуху.

Інфрачервоний сенсор жестів дозволяє управляти навушниками без фізичного контакту, так само як і голосовий контроль. Вбудовані мікрофони необхідні для заглушення шуму і функціонування  навушників HY,  як мобільної гарнітури. Зв’язок зі смартфоном підтримується через Bluetooth. Навушники HY можуть вимірювати температуру тіла та частоту серцевих скорочень під час тренування.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*