ЗИМОВІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2018 РОКУ В БУДУТЬ ТРАНСЛЮВАТИСЯ VR

samsung-gear-vr-pre-orderЯкщо ви хоч раз були присутні на будь-якій спортивній події, то напевно знаєте, що перегляд по телевізору не здатний передати тієї атмосфери, якби ви перебували в залі або на стадіоні. На жаль, по ряду причин не завжди виходить особисто відвідати такі заходи і розділити емоції з іншими вболівальниками. Схоже, що в наступному році всі бажаючі зможуть подивитися зимові Олімпійські ігри, які пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року в місті Пхенчхан, Південна Корея, в абсолютно новому вигляді. Компанія Samsung має намір транслювати цю подію через віртуальну реальність.

«Ми плануємо запропонувати технології віртуальної реальності, щоб, скажімо, глядачі з VR-гарнітурою в Сеулі могли насолодитися спортивною грою, так якщо б вони перебували на стадіоні. Ми обговорюємо з Міжнародним олімпійським комітетом і олімпійськими службами мовлення можливість використання нашої VR-технології під час Олімпійських ігор », – заявив директор з маркетингу мобільного підрозділу Samsung Electronics.

Ймовірно, що на стадіонах, де будуть проходити зимові Олімпійські ігри 2018, будуть встановлені 360-градусні камери, які транслюватимуть все, що відбувається в режимі реального часу.

Джерело: ubergizmo.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*