З’ЯВИВСЯ ДУЖЕ РОЗУМНИЙ ЗАМОК ДЛЯ БАГАЖУ

ResizedImage600357-DB-LockSmart-lifestyle-visuals11Чи траплялося з Вами таке, що Ви спізнюєтеся на літак, але не можете знайти ключ від замка Вашої валізи? Або не можете згадати пароль або комбінацію цифр, яку встановили на замок валізи? Або, можливо, забули свої ключі взяти з собою і не маєте можливості за ними повернутися?

The Dog & Bone LockSmart Travel Locks пропонує систему блокування валізи, зламати яку складно. За допомогою мобільного пристрою, Ви можете керувати замками LockSmart, подорожувати без клавіш або їх комбінацій. LockSmart Travel має більш високий рівень безпеки ніж ключ або кодовий замок. Завантажте додаток LockSmart на свій мобільний пристрій і Ваш смартфон буде діяти як “ключ”.

Безпека LockSmart Travel порівнянна з банком! Ви можете визначити свій власний рівень безпеки шифрування за допомогою сенсорного ID або коду доступу. Для того, щоб розблокувати замок немає необхідності діставати телефон з кишені або сумки, досить натиснути на кнопку на замку, перебуваючи в діапазоні Bluetooth. LockSmart Travel дозволяє обмінюватися “віртуальним” ключем миттєво за допомогою натискання однієї кнопки і при цьому Вам не потрібно знаходитися в одній кімнаті, місті або країні, щоб зробити це.

Коли Ваш рейс приземлиться і Вам необхідно буде забрати багаж з терміналу, то в діапазоні Bluetooth за допомогою додатка LockSmart, Ви отримаєте повідомлення, що Ваш багаж наближається до Вас.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*