ЛІКУВАННЯ ДЕПРЕСІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

imagesЛікування депресії з використанням Завдання Запам’ятовування Емоційних Осіб (EFMT), призвело до значного зменшення симптомів великого депресивного розладу (MDD) в порівнянні з контрольною групою.

EFMT – це додаток, побудований в рамках когнітивно-поведінкової терапії, який поставляється через додаток на платформі Click Neurobehavioral Intervention (CNI), клінічно підтвердженої платформи для взаємодії з пацієнтом, розробленої Click Therapeutics.

Процедура лікування була розроблена в Школі Медицини імені Ісаака на горі Синай. Провідний автор дослідження: Браєн Яковеллі, доктор філософії, доцент психіатрії, який є директором з наукових питань. Основний механізм великого депресивного розладу полягає в дисбалансі активності конкретних областей мозку. У людей з подібним розладом помічена гіперактивність нейронних систем, таких як мигдалина, що беруть участь в обробці емоцій, в поєднанні зі зниженою активністю систем, таких, як префронтальна кора, що беруть участь в когнітивному контролі і управлінні емоціями.

Тим, хто використовує цей терапевтичний підхід, пропонувалося ідентифікувати емоції, які проявляються в серії осіб, і для будь-якої людини їм потрібно було згадати, скільки подібних виразів вони бачили в тесті раніше. Це направлено на те, щоб збалансувати діяльність мозку. У випробуванні ступінь вираженості розлади зменшилася на 42% в експериментальній групі, через шість тижнів, в порівнянні з 15,7% в контрольній групі, якій було поставлено аналогічне завдання, що використовує прості форми замість емоцій.

 

Джерело: http://gizmodo.com/microsoft-reportedly-wants-to-use-dna-for-cloud-data-st-1795438426

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*