НОВА ТЕХНОЛОГІЯ ПЕРЕТВОРЮЄ ВСЕ НА СЕНСОР

ws_Surface_Touch_1280x800Дослідники з Університету Карнегі – Меллон у США придумали спосіб, як перетворити будь-яку поверхню в тачпад, всього лише додавши трохи провідної  аерозольної фарби. Свою технологію вони назвали Electrick, використовує техніку, звану «електрична польова томографія».

Створено CMU Ph.D. студентом Ян Чжан, Electrick використовує маленькі електроди, які з’єднані з краями пофарбованої поверхні – таким чином технологія, укладена в балончик з фарбою, може перетворити дерево, пластик, метал і навіть пластилін в сенсорну поверхню.

Технологія Electrick працює точно так само, як і багато тачпадів: коли користувач торкається пальцем поверхні сенсорного екрану, він “вивільняє” в певній точці частину електричного заряду. Комп’ютер розраховує різницю електричних потенціалів між різними частинами екрана і таким чином передає інформацію про місце торкання в програму тачскрін.

Приєднавши кілька електродів до кордонів провідного покриття, дослідники продемонстрували, що вони можуть локалізувати місце і час передачі струму. Вони послідовно пропускали невелику кількість струму через парні електроди і фіксували відмінності в напрузі.

Чжан покаже цю технологію на конференції з людським факторам в обчислювальних системах в Денвері.

Джерело:: https://techcrunch.com/2017/05/08/new-technique-turns-anything-into-a-touch-sensor/

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*