ПРЕДСТАВЛЕНО “РЮКЗАК” ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ MSI VR ONE

msi-vr-one-backpack-1Компанія MSI продемонструвала свій VR рюкзак під назвою VR One. Це комп’ютер, який можна носити як рюкзак і оптимізований для гарнітури HTC Vive, що дозволяє користувачам ходити вільно в своїх віртуальних світах без обмежень, не використовуючи дріт та кабель.

Але не сподівайтеся, що будете бігати з комп’ютером на спині протягом всього дня. Комп’ютер-рюкзак обладнаний двома зйомними батареями, які здатні підтримувати роботу системи в автономному режимі до півтори години.

Працює ігрова VR-система на процесорі Intel Core i7-6820HK з номінальною тактовою частотою ядер 2,7 ГГц.

У верхній частині рюкзака передбачений набір портів для підключення VR-шолома, навушників та мікрофона. В їх число входять чотири роз’єми USB 3.0, інтерфейси HDMI і Mini DisplayPort, а також порт Thunderbolt 3 з коннектором USB Type-C. Загальна вага з батареями 3,6 кг.

Оскільки цей рюкзак користувачі носять на спині, охолодження є пріоритетним завданням, враховуючи тепло, що генерується між людиною і машиною. Система охолодження блоку залежить від двох 90 мм вентиляторів і дев’яти теплових трубок, виробляючи менш 41dBA шуму.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*