ПРОГРАМНІ БОТИ СТВОРИЛИ ВЛАСНУ МОВУ

two_robots_talking_table-650x325Лабораторія OpenAI, заснована Ілоном Маском, продовжує досліджувати можливості штучного інтелекту. На цей раз результатом експерименту, проведеного над ботами, стала мова, яку програми самостійно розробили для того, щоб полегшити спілкування один з одним і ефективно виконувати спільні завдання.

Ілон Маск повідомляє, що на даний момент мова ботів ще дуже примітивна, але вже зараз вони демонструють цікавий підхід в цій справі, позначаючи певними символами один одного, оточуючі їх об’єкти і поняття, наприклад, «ходити», «стояти», «дивитися» .

Боти не відразу навчилися «розмовляти», але пробували навчитися розуміти один одного методом проб і помилок, намагаючись орієнтуватися в своєму світі і спілкуватися між собою. Якщо один із способів спілкування здавався їм недостатньо ефективним, вони його відкладали і застосовували інші варіанти, що здаються їм більш доречними.

Фахівці впевнені, що з часом ця мова стане більш складною і її можна буде переводити на людську, поки ж роботи вчаться розмовляти один з одним «на пальцях».

Джерело: https://hi-news.ru/author/slawian4ik

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*