РОБОТ-ЖУРНАЛІСТ З КИТАЮ ПИШЕ СТАТТІ ЗА ОДНУ СЕКУНДУ

1468442263136447471Робот-кореспондент Сяо Нань, створений китайськими програмістами, навчився досить спритно створювати статті. При цьому йому для навчання треба було набагато менше часу, ніж зазвичай витрачають на факультетах журналістики студенти. Сяо Нань вже написав свій перший матеріал обсягом в триста ієрогліфів, опублікований у виданні Southern Metropolis Daily. Для написання тексту, присвяченого поїздці на Фестиваль Весни, йому потрібна була всього одна секунда. Вражає!

За словами розробників, бот Сяо швидше людей-журналістів аналізує дані і пише тексти, а значить, зовсім скоро новинні ресурси почнуть використовувати їх в якості асистентів репортерів, редакторів та кореспондентів повсюди.

Вань Сяоцзюнь, професор Пекінського університету, відповідальний за розробку журналіста-робота, розповів новинному агентству China News, що програма вже здатна писати тексти різного обсягу. Але тут же професор поспішив заспокоїти журналістів, вказавши і на недоліки програми. Наприклад, вона не вміє брати інтерв’ю, задавати зустрічні і додаткові питання, вести діалог в певному ключі. Писати може кожен, а от цікаво подати матеріал – це не кожній людині під силу, куди вже роботу? Словом, колеги можуть спати спокійно принаймні до тих пір, поки Сяо Нань не візьме інтерв’ю у свого творця.

Джерело: https://hi-news.ru/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*