СМАРТ – УСТІЛКИ + WINTER

winter+Смарт-устілки + Winter грітимуть Вас в довгі і холодні зимові дні. Смарт-устілки + Winter  перезаряджаються та є неймовірно легкими і тонкими. За допомогою додатка + Т на смартфоні можна швидко налаштувати комфортну температуру обігріву для смарт-устілок + Winter. Устілки працюють навіть тоді, коли на Вашому смартфоні низький заряд батареї завдяки внутрішньому акселерометру!

Як це працює:

– скачати + t App на будь-який iOS або Android market і встановити його на свій телефон.

– об’єднати свій телефон з Вашими смарт-устілками через Bluetooth

– перевірте рівень заряду батареї устілки. Якщо він низький, підключіть зарядний пристрій бездротової батареї з USB-штекером

– для того щоб поповнити заряд + Winter знадобиться близько трьох годин для кожної з устілок (в разі повної розрядки), при цьому ноги власника будуть в теплі впродовж п’яти годин. Для більшої зручності, звуковий сигнал сповістить власника + Winter про те, що устілки повністю заряджені і готові до використання.

– помістити устілки у взуття

– встановити бажану температуру і насолоджуйтеся!

Товщина + Winter під п’ятою становить 6 мм, а в області пальців – всього 2 мм. Завдяки цьому, як запевняють автори проекту, користувачі можуть носити устілки з різним взуттям, в тому числі з ковзанами, лижними черевиками і черевиками для сноуборда, а також з мотоботами Sidi і іншим спортивним взуттям.

Відповідно до встановленої температури, вбудований акумулятор є тривалий і може тримати тепло протягом 5 годин. За допомогою технології Bluetooth 4.0 Ви можете перевірити стан батареї і встановити температуру обох устілок завдяки додатку, яке можна безкоштовно завантажити з App Store і Google Play без будь-яких дротів для підключення.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*