Стартап Improbable збирається створити Матрицю

content_improbableЛондонський стартап Improbable отримав $ 502 млн інвестицій від японської компанії Softbank на створення цифрової моделі всього світу.

Спочатку Improbable заснували два випускника Кембриджа, які хотіли розробляти сверхдеталізірованні  віртуальні світи для відеоігор. Однак, вони незабаром зрозуміли, що та ж технологія може бути використана для відтворення цифрової симуляції світу навколо нас – цілих міст.

Теоретично, змоделювати одну вулицю з машинами, автобусами і пішоходами не складно. Але створити тривимірну динамічну модель всього Лондона, щоб розібратися, як все його населення поведеться в разі колапсу громадського транспорту, занадто складне завдання для більшості систем.

І саме за це завдання готовий взятися Improbable. Компанії вже вдалося змоделювати цілі міста, розділивши їх на частини і розподіливши навантаження між тисячею громадських серверів. За запевненням співробітників стартапу, вони створюють найскладніші моделі міст в світі.

Improbable постійно підвищує власну планку неможливого. І тепер, за словами її генерального директора Германа Нарула, компанія, по суті, «хоче створити Матрицю».

Зрозуміло, це певне перебільшення, але її мета: розробка настільки реалістичних моделей реального світу, щоб міська влада, військові або хто-небудь ще могли працювати з неймовірно складними системами з мільйоном рухомих елементів, і спостерігати точні наслідки своїх дій.
Джерело : https://www.technologyreview.com/s/607862/europes-latest-billion-dollar-startup-wants-to-build-the-matrix-really/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*