УКРАЇНЦІ СТВОРИЛИ МОДНИЙ КУЛОН SENSTONE, ЩО ЗМІНЮЄ ГОЛОСОВІ ЗАПИСИ В ТЕКСТ

senstone-cloud-app-wearableSenstone – це новий спосіб створення заміток – в п’ять разів швидше і набагато зручніше будь-якої програми для смартфонів. З Senstone вам більше не доведеться виймати телефон, щоб робити нотатки на ходу. Просто візьміть речі в своєму повсякденному житті, які ви не хочете пропустити. Він автоматично перетворює ваші голосові замітки в текст і організовує їх для легкого доступу.

Ми перевіряємо смартфони 150 раз в день, кожен день. Але що, якщо б був простий спосіб захопити ці дорогоцінні слова?

Senstone дозволяє записувати свої думки швидко і зручно. Senstone – це блокнот розміром з кришку пляшки. Уявіть собі, що ви гуляєте по жвавій вулиці або керуєте авто і робите замітки, нагадування зі швидкістю думки.

Натисніть на Сенстоун, щоб почати запис і говорити. Натисніть ще раз, і він зупиниться. Всі звукові і текстові замітки синхронізуються з хмарою.

Senstone позбавляє вас від необхідності відволікатися, поки ви натискаєте на свій смартфон і шукаєте якої потрібно отримати доступ. Особливо, коли фокусування має вирішальне значення.

Senstone повинен бути поруч, коли ви говорите – для кращої продуктивності. Ви можете повісити його на шию, закріпити на комірі сорочки або піджаку або навіть надіти на зап’ясті.

Senstone – автономний пристрій, тому ви можете робити нотатки і створювати списки, коли він не приєднаний до вашого смартфону. Він записує до двох з половиною годин в автономному режимі. Потім він автоматично синхронізує ваші замітки в хмарі, коли ви повернетеся в зону дії.

Вміти робити нотатки на ходу дуже важливо – будь то ваші особисті цілі, ваші проривні ідеї або ваш шляховий журнал. Ось чому видатні письменники світу, винахідники і провидці зберігали записники, щоб документувати свої ідеї. І сьогодні ми пропонуємо набагато зручніше рішення.

Ви пишете блог, відкриваєте нове кафе і бажаєте документувати свій досвід? Робіть нотатки в секундах з Сенстоном. Він був розроблений спеціально для відстеження деталей в будь-якій ситуації. Ви навіть можете взяти інтерв’ю у будь-кого в кафе.

Ви також можете використовувати Сенстоун вночі, але вам не обов’язково його носити. Він слухає вас, коли ви спите, і це всього лише відбиток пальця від записи деталей вашої мрії, поки ви ще пам’ятаєте їх. Немає необхідності натискати будь-які кнопки. Завдяки нашій унікальній системі машинного навчання ми допомагаємо вам записувати ваші нічні думки і мрії всього лише одним клацанням пальців.

Senstone допомагає вам зосередитися, дозволяє швидко організовувати свої думки і дозволяє вам впевнено керувати своїм життям. Надсилайте нагадування іншим членам вашої команди. Просто скажіть «Том, я подумав, що ви сьогодні не снідали, тому я замовив піцу», а повідомлення надсилається.

Senstone – це ваш інструмент спілкування з іншими членами команди. Однак іноді зручніше розміщувати свої думки прямо в вашому улюбленому додатку. Для цих сценаріїв ми інтегруємося з такими додатками, як Evernote, Trello і багато іншого.

Настільки ж просто, як легкий і зручний кран може бути, ми постійно шукаємо більш природні способи  захоплення ваших думок. Один з них – надшвидкий.

Магія лежить в системі навчання пристрої. Мікрофони знаходяться в активному режимі прослуховування, і коли захоплений звук відповідає шаблоном Snap – він активує пристрій. Він працює краще за все в тихих середовищах, і з відвантажених пристроєм ви зможете перемкнутися на Snap або назад в режим Tap в залежності від ваших уподобань.

Джерело: https://www.kickstarter.com/projects/835264493/senstone-the-intelligent-wearable-voice-recorder

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*