У IPHONE ЗНАЙШЛИ ПРИХОВАНИЙ МЕХАНІЗМ ВИДАЛЕННЯ ВОДИ З КОРПУСУ

Water-resistanceУ 2016 році компанія Apple представила особливості гідроізоляції для своїх продуктів: iPhone 7 & 7 Plus та Apple Watch Series 2. З приводу Apple Watch компанія Apple навіть оголосила, що SmartWatch можна використовувати під час купання або плавання. Для вилучення води з гаджета компанія Apple буде використовувати унікальну особливість – витяг рідини за допомогою своєї акустичної системи.

Виявляється, що iPhone 7 і 7 Plus здатні робити те ж саме. Таке відкриття зробив один з користувачів Reddit під ніком PointlessPankcake. Користувач повідомив, що вода потрапила в решітку динаміка, створюючи приглушений звук, спроби самостійно видалити вологу ні до чого не привели. Потім він спробував усунути воду в корпусі за допомогою звуку – і цей експеримент увінчався успіхом. Виявилося, що тут працює та ж схема, яка застосовується в “розумному” годиннику Apple Watch – здатність виштовхувати воду, що потрапила всередину, за допомогою свого динаміка. У випадку з iPhone 7 його власник завантажив додаток Sonic, що генерує звукові частоти, і експериментальним методом знайшов потрібну – 165 Гц. На даній частоті динамік смартфона починає активно вихлюпувати воду, в цей момент потрібно абсорбуючим матеріалом промокнути його і через короткий проміжок часу проблема з попаданням в нього вологи буде усунена.

Стверджувати наскільки це є ефективним методом поки ще складно, але якщо Ви зіткнетеся з такою неприємною ситуацією, то Вам випаде нагода перевірити цей спосіб усунення води, завантаживши додаток “Sonic” з ITunes App Store.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*