ФУТУРИСТИЧНИЙ ДРОН XDYNAMICS EVOLVE

vePhKbkYKBJNwJKc6gtXR3kQPsMvz0fLz0o7qFКомпанія XDynamics повідомила, що на виставці CES 2017 року буде представлений новий безпілотний літальний апарат Evolve, який має футуристичний зовнішній вигляд. Дрон оснащений пультом з подвійним екраном, більший екран служить відеошукачем, а другий пропонується для управління за допомогою дотиків. Дрон призначений для професійної та аматорської аерозйомки.

Пульт управління оснащений 64-бітним чотирьохядерним процесором, 4 ГБ оперативної пам’яті і ОС Android.

Дисплеї в два рази яскравіше звичайних екранів смартфонів. Основний дисплей на 7 дюймів, який служить відеошукачем, додатковий дисплей на 5 дюймів пропонується для управління за допомогою дотиків. Завдяки цьому на корпусі пульта присутній мінімум фізичних елементів управління. Компанія XDynamics обладнала дрон Evolve системою пілотування Smart Pilot System (SPS).

SPS поєднує в собі функції, необхідні як для любителів так і для професійних користувачів, що працюють з безпілотним дроном. На дисплеях відображається стан про розділ мультимедійних файлів, які були записані дроном. Центр оповіщення інформує пілотів про статус безпілотника. У режимі польоту Evolve може слідувати за власником або по маршруту, який був заздалегідь складений користувачем.

Evolve оснащений бортовою 4K Sony CMOS-камерою, яка здатна забезпечити 1080p на швидкості 60 кадрів в секунду і затримки передачі менш ніж за 10 мілісекунд. Камера має 21mm F / 2.8 об’єктив з 12.4MP встановлений на 3-осі карданного стабілізатора, 4k відео може бути записано на 24fps. Шасі безпілотника з вуглецевого волокна.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*