ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ НАМАГАЄТЬСЯ САМОВІДТВОРЮВАТИСЯ

f45f1239-797c-4390-ba05-dc556bd81f23Провідні дослідники виявили, що штучний інтелект в змозі взяти на себе частину їх роботи: створення ПО для машинного навчання. Дослідницька група Google Brain, призначена для створення інтелектуальних машин, які знають свої функції від початку до кінця, провела експеримент за участю ПО для створення системи машинного навчання. Потім це ПО буде використовувати дану самостійно створену систему для тестування програмного забезпечення, також буде обробляти лінгвістичну інформацію, пише ITPro.

Результати експерименту показали, що самостійно створена цим ПО система перевершила попередні результати програмного забезпечення, розробленого людьми.

Хоча ідея про машини, здатних до навчання, існує вже досить давно, до недавнього часу результати були непорівнянні з ПО людського виробництва. Сучасні досягнення приписують потужній обчислювальній потужності і ПО глибинного навчання, “яке намагається зімітувати діяльність в шарах нейронів кори головного мозку”.

Проте цей тип технології вимагає такої величезної кількості обчислювальної потужності, що поки непрактично замінювати експертів-людей програмним забезпеченням, яке вони створили.

http://it.siteua.org/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*