Boston Dynamics зайнялася працевлаштуванням своїх роботів: кур’єри, носильники, робочі на заводах

darpa-mil-ls3-0c7b7b74ba1c9156bc0000Схоже, що відомий розробник «миловидних» роботів Boston Dynamics почав замислюватися про те, куди б прилаштувати свої високотехнологічні «іграшки».

Виступаючи на конференції TED 2017 року, засновник і глава Boston Dynamics Марк Рейберт (Марк Райберт) повідомив, що в даний час компанія розглядає масу варіантів комерційного використання своїх роботів. Частиною виступу стала демонстрація відео за участю чотириногого робота Spot, де той виступає в ролі кур’єра, доставляючи посилку прямо до дверей будинку клієнта.

В ході виступу глава Boston Dynamics продемонстрував ще одне відео, на якому добре відомий нашим читачам двоногий робот Atlas працює в одному із заводських цехів, знімаючи коробки з рухомого стрічкового конвеєра і розташовує їх на заданий місце. І хоча за швидкістю Atlas програє людині – йдеться, що робот працює в дві третини швидкості середньостатистичного сортувальника, він виграє в іншому: йому не потрібно їсти, пити, спати, це машина, яка здатна працювати 24 години на добу сім днів на тиждень.

Останнім роботом, продемонстрованним Boston Dynamics, стала нова модель Handle, представлена тільки на початку цього року. Нагадаємо, Handle – це з колесами на кінцях «ніг», який може відносно швидко переміщатися (14 км / год), з’їжджати по сходах або слизькому схилу, на ходу перестрибувати перешкоди висотою до 1,2 м, при цьому переносячи в руках до 45 кг вантажу. З такими можливостями Handle з руками і ногами заберуть у кур’єрські служби, виробничий цех або ще куди.

На конференції Рейберт зазначив ще один цікавий момент – використовуючи технології 3D-друку інженерам вдалося надати різним частинам людиноподібного робота форму, що повторює анатомію тіла тварини, що дозволило знизити його масу приблизно на 90 кг.

Джерело : https://www.recode.net/2017/4/25/15422130/boston-dynamics-robot-dog-deliver-packages-boston-ted

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*