Google перетворює ваше обличчя в стікер

darpa-mil-ls3-0c7b7b74ba1c9156bc0000Компанія Google випустила оновлення для месенджера Allo, що дозволяє перетворити селфі в персоналізований набір стікерів і використовувати їх при відправці повідомлень. Для цього використовуються нейромережа – вона аналізує фотографію користувача і генерує на її основі аватар. Про технологію розповідає креативний директор проекту Дженніфер Даніель (Jennifer Daniel) в блозі компанії.

Досить зробити Селфі і завантажити його в систему. Надалі вбудована нейросеть самостійно аналізує зачіску і риси обличчя користувача та підбирає до них ілюстрації з бібліотеки. На виході виходить стікерпак з аватаром, який являє собою «мультяшну» версію людини на фотографії.

Найчастіше для реалізації подібних технологій використовуються згорткові нейромережі, які тренуються «з нуля» в залежності від конкретних завдань. Однак розробники Google і Allo відмовилися від традиційного підходу. Як повідомляється в блозі компанії, вони поставили ряд експериментів на вже існуючих неспеціалізованих нейромережах для машинного зору. Всього програма може створити близько 563 квадрильйонів (10 ^ 15) унікальних осіб. Однак якщо результат не влаштовує користувача, він може перейти в ручний режим і самостійно відредагувати отриманого аватара.

Поки що оновлення доступно тільки для операційної системи Android, проте розробники обіцяють, що незабаром функція з’явиться і на iOS. Про точні дати в блозі компанії не повідомляється.
Джерело : https://research.googleblog.com/2017/05/neural-network-generated-illustrations.html

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*