Instagram пропонує боротися з депресією друзів

У популярній соціальній мережі Instagram з’явилися нові функції, які покликані допомогти людям, що страждають різними проблемами з психікою, в тому числі і серйозною депресією. Так, тепер адміністрації соціальної мережі можна відправити анонімне повідомлення про те, що у когось із друзів чи знайомих спостерігаються ознаки депресії.

instaВарто відзначити, що не так давно подібна функція була додана і в соціальній мережі Фейсбук. Що стосується Instagram, то тепер абсолютно будь-який користувач може відправити анонімне повідомлення в технічну підтримку, якщо у нього виникнуть підозри в тому, що будь-хто із знайомих або друзів знаходиться в стані депресії. Після цього адміністрація планує зв’язатися з таким користувачем та порадити звернутися до фахівців-психологів на «гарячу лінію». Крім того, в службі підтримки соціальної мережі так само будуть працювати професійні психологи, які спробують допомогти людині, що опинилася в складній життєвій ситуації.

При додаванні нової функції в соціальну мережу, розробники отримали консультацію у фахівців. При цьому багато хто не вірить в ефективність даної функції. Крім того, є впевнені, що в соціальній мережі знайдуться недобросовісні користувачі, які повідомлятимуть адміністрації про абсолютно здорових людей як жарт, або переслідуючи свої цілі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*