MICROSOFT ПАТЕНТУЄ ЖЕСТИ ДЛЯ ВБУДОВАНОГО У ЕКРАН СКАНЕРА ВІДБИТКІВ

8768e892420b8c42727447397cdb37a7Google нещодавно представила функцію, яка підтримує жести по сканеру відбитків пальців. Функція дозволяє власникам Pixel Google не торкаючись до екрану, відкривати центр повідомлень і здійснювати безліч інших дій.

Виявляється, Microsoft працює над аналогічною функцією. У патентній заяві, поданій під назвою “Біометричні жести”, описуються жести по сканеру відбитків пальців, який вбудований безпосередньо в дисплей.

Microsoft пояснює: “В описі патенту обчислювальний пристрій включає в себе біометричний датчик дотику пальців, вбудований в дисплей, тобто виконаний з можливістю виявлення різних типів взаємодії. Коли виконується будь-яка дія від користувача, біометричний датчик виявляє біометричні характеристики (наприклад, відбитки пальців) користувача і визначає жест, виконаний на вході. Користувач проходить перевірку автентичності на біометричні характеристики, авторизовані користувачем пристрою. Коли користувач ідентифікований, відбувається відображення персональної інформації на заблокованому екрані або запуск центру швидких налаштувань”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*