WordPress

WordPress є програмним забезпеченням, яке ви можете використовувати для створення прекрасного сайту, блогу, чи програми. WordPress безкоштовний і безцінний одночасно.

Основа програмного забезпечення створюється сотнями добровольців спільноти, та коли ви будете готові до більшого, доступні тисячі плагінів і тем для перетворення вашого сайту майже на все, що ви можете уявити. Більше 60-ти мільйонів людей обрали WordPress для місця в інтернеті, яке вони називають “домівка” — приєднуйтесь!

Поточна версія українського дистрибутиву завжди доступна за цим прямим посиланням.
Попередні версії можна завантажити в архіві релізів.

Тут ви можете завантажити свіжу версію WordPress. Тут викладаються тільки стабільні і відтестовані версії. Проте якщо ви все-таки знайшли якусь помилку в роботі нашого перекладу — ми будем раді, якщо ви сповістите нам про неї. Також ви можете приєднатися до спільноти перекладачів чи тестерів на кузні перекладів. Саме на цих ресурсах завжди можна знайти стабільні, відтестовані та офіційні переклади.

Ми будем раді будь-якому внеску у розвиток Українського WordPress. Проте найбільший ваш внесок — це популяризація та використання WordPress українською мовою.

Якщо у вас виникли якісь запитання, побажання, або ви помітили помилку в перекладі — ласкаво просимо до Форумів Підтримки!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля відмічені*