September 8, 2016

ПОСЛУГИ

“IT Kron” працює в області автоматизації і розробки програмного забезпечення. Наші знання основані на багаторічному досвіді. Ми пропонуємо кваліфіковані послуги та рішення для користувачів в рамках цілого ряду різних процесів. Ми об’єднуємо технології, талант,  функціональність, передовий досвід в управлінні, забезпечення передового досвіду в області IT.

 

Автоматизація і робот-додатки


Ми спеціалізуємося на автоматизації веб-додатків. Додаток робот допоможе вам підвищити продуктивність і поліпшити якість життя за рахунок співпраці людини і робота. Наш досвід охоплює значний список знань додатків. Використовуючи складну технологію, наша компанія покращує загальну якість і продуктивність та знижує витрати. Використання робота в роботі дозволяє спростити інструменти, тим самим знижуючи витрати. Він також покращує пропускну здатність вашої системи, дозволяючи роботу приймати і адаптуватися до місця розташування.

Якщо у вас не вистачає часу або компетентності для впровадження систем на об’єкті, ми можемо допомогти вам з конструкцією системи; дизайн, а також реалізації, з урахуванням ваших конкретних потреб і бачення.

Наші послуги включають в себе також:

  • Оптимізація продуктивності (налаштування фреймворків і послуг, оптимізація структурної бази даних і кешування тощо);
  • Управління контролю якості на всіх етапах розробки (початкові вимоги і варіанти використання сценаріїв, якість коду, автоматизація модулів, функціональне й інтеграційне тестування, ручне і регресійне тестування тощо);
  • налаштування оновлень, додатків і випусків;
  • технічна підтримка і консультації користувачів.

З нашими власними та додатковими продуктами і послугами “IT Крон” забезпечує прості й ефективні рішення в тісній співпраці з нашими клієнтами.